1. Vartojant antidepresantų, pagerės savijauta - lūkestis realus.
2. Vartojant antidepresantų, savijauta sugrįš į normą - lūkestis iš dalies realus. Depresijos ir nerimo sutrikimų priežastys yra kompleksinės, siekiant pilno gydymo efekto, gydymą antidepresantais reikėtų papildyti nemedikamentinėmis priemonėmis - žr. čia.
3. Pavartojus (vien tik) antidepresantų kursą, depresijos ir nerimo simptomai nebesugrįš - lūkestis nerealus. Kadangi antidepresantai gydo ne sutrikimų priežastis, o pasekmes, gydant vien tik antidepresantais po gydymo kurso nerimo ir depresijos simptomai dažniausiai sugrįšta.
 
Apibrėžkime gydymo rezultatų ir gydymo lūkesčių terminus:
   -  „pasveikimas" - tai visiškas esamo patologinio proceso pašalinimas iš organizmo. 
 - „medikamentinė remisija" - tai sutrikimo simptomų susilpnėjimas ar jų išnykimas, pasiektas nuolat vartojant tam tikrų vaistų. Vaistų vartojimą nutraukus, liga vėl sugrįžta į būklę, buvusią prieš vaistų vartojimą.
Taigi, mano, kaip medicinos gydytojo atsakomybės gydant nerimo-depresijos sutrikimus: 
 - jei paciento lūkesčiai yra „pasveikti", atsakau už maždaug 30-60 proc. sveikimo rezultatų, nes tiek maždaug „svorio" turi sąrašo Nr.1 - „Sutrikimas" psichiatrinė, medikamentinė dalis.
 - jei pacientas siekia „medikamentinės remisijos", tai atsakau už savijautos palaikymą (kartais - pagerėjimą iki beveik normalios būsenos) medikamentais ir šis gydymas gali būti tęsiamas iki gyvenimo pabaigos.